MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA UYGUN
ÇÖZÜM ODAKLI ÜRÜNLER

2008 yılından bu yana iş güvenliği ekipmanları, iş ayakkabıları, iş elbiseleri ve kişisel koruyucu donanım ürünlerini siz değerli müşterilerine tedarik etmek için hizmet vermektedir. Başta 3M ana bayiliği olmakla beraber bir çok ana bayiliği Factor İş Market adı altında sizlere en iyi fiyat ve en hızlı şekilde ulaştırmak için sektöründe büyük konumlara gelmiş Gaziantep merkezli bir kuruluştur.​

Önemi giderek artan iş güvenliği sektöründe teknolojik gelişmelerin ışığında ürün kalitesi, tedarik ve lojistik süreçlerini iyileştiren firmamız, sektöründeki global gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine aktarmaktadır.

İnsan hayatının korunmasını amaçlayan donanım ve ekipmanların yanında danışmanlık hizmetleri ile paydaşlarını güvenli çalışma konusunda bilinçlendiriyoruz.

FACTOR İş Market Kriterleri

İş güvenliği ve iş sağlığı ekipmanları alanında yüksek kalitede ve dünya standartlarındaki ürün portföyü ile hizmet veren Factor iş Market,her sektörden firma ve kurumlara güvenilir çözümler sunmaktadır.
ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞI

Emniyetin Hayati Önem Taşıdığı Sektörde Kaliteden Ödün Vermeden Ürün ve Hizmet Sunmaktayız.

SEKTÖREL İSTİKRAR VE KALICILIK

Kalite Standartlarını Üst Seviyede Tutarak Çalışan Rahatlığının ve Güvenliğinin Sürekliliğini Sağlıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimize Sunduğumuz Ürünlerde Ekonomi & Emniyet Eğrisini Bozmuyor ve Emniyetten Ödün Vermiyoruz.

FAYDALI GERİ BİLGİDİRİM ALMA

Sadece Satış Anında Değil Satış Sonrası Hizmetlerimizle Sizleri Yalnız Bırakmıyor ve Geri Bildirimlerinizi Değerlendiriyoruz.